top of page

פרסום

"ישראל מתייבשת" היה הקמפיין החברתי הראשון שלנו כפרסומאים עצמאיים. יחד עם בימוי מדויק של שחר סגל יצרנו את אחד הקמפיינים האהובים והאפקטיביים שנעשו בארץ, קמפיין השנה 2009, ובין עשרת הקמפיינים הגדולים מאז השקת ערוץ 2 (עפ"י MAKO). הקמפיין הצליח להביא לחיסכון של כ-20% בצריכה הביתית והיה גורם מפתח בהצלת משק המים של ישראל בחורפים השחונים של 2008-2010.
10 שנים אחרי, חזרנו שוב...
בא לך עליה
צפייה בסרטון

חצי מיליון צפיות תוך 48 שעות, ללא קידום ממומן - זאת התוצאה המדהימה של הסרטון שחשף את "האמת העירומה" מאחרי כרטיסי הזנות, וסייע לקדם הצעת חוק למניעת פרסום שרותי זנות.

עוזרים להקים מהכורסא עשרות אלפים שיוצאים למאבק הסביבתי החשוב ביותר בישראל

ולנו יש רק "ציצי"... קמפיין לקהל אמריקאי, לחודש המודעות לסרטן השד

אנחנו אוהבים לעזור לעסקים טובים. ואין יותר טוב מעסקים שהולכים נגד הזרם ובעד הסביבה

ארבעת הקמפיינים המובילים של הרלב"ד במשפט אחד:

אבא תעצור, תסתכל לי בעיניים, וצא מהסרט, כי מישהו יעשה טעות. 

איך גורמים לאזרחים לעשות משהו בענין אי-שוויון תקציבי?

שתי דרכים שפותחו על בסיס ידע מהפסיכולוגיה החברתית

"אתם מתארים לעצמכם את הילדים שלכם בגיל 18 ננטשים?"

סרטון לקידום חוק סיוע לצעירים חסרי עורף משפחתי

בעקבות המהומות והלינצ'ים

ניסינו לחבר מחדש בין יהודים וערבים, בשני קמפיינים עם "גבעת חביבה"

הצצה לשני פרקים בסדרה של סרטונים קצרים לנוער, בנושא שפעם אסור היה לדבר עליו, אבל היום מבינים שדיבור ישיר מציל חיים. הסרטונים הם חלק מתוכנית חינוכית של משרד החינוך.

יש דברים שלא מבזבזים

ולא חשוב כמה מהם יש

כשאנחנו מספרים שעשינו פרסומת לסמים לא מאמינים לנו. אבל באמת עשינו פרסומת לסמים, תראו בעצמכם.

לא חשוב מה נגיד על "שכונת הפארק". לא חשוב באילו סופרלטיבים נתאר את הנוף, וכמה נהלל את הבניה הירוקה, וכמה נדגיש את הקירבה לעיר הגדולה, כי ברגע שנגיד שהיא באופקים... הסטיגמה תמחק את הכל. אז אמרנו כל מה שיש להגיד על השכונה, אבל בעצם דיברנו על הסטיגמה.

מרגש לראות 300 אנשים שמתכנסים ל-6 שעות כדי לחפש דרכים חדשניות לטיפול בבעיות העוני של ישראל. זה מה שקרה בכנס של עמותת כתף לכתף, שאת סרטון הפתיחה שלו - שמתאר את ה"אני מאמין" של העמותה המיוחדת הזאת - היה לנו הכבוד לעשות.

על הסקאלה שבין קומונה לבין ישוב קהילתי, התנועה הקיבוצית מעודדת את הקיבוצים להגדיר מחדש את הזהות השיתופית שלהם, ולמצוא את המשותף להם ולעוד 2.6 מיליון ארגונים בעולם, ביניהם גם מועדון הכדורגל בארסה.

קמפיין גיוס תרומות ל"בני עקיבא", לטובת משפחות שאין להן 195 שקלים כדי לשלוח את הילדים לטיול פסח. כן, מסתבר שרק בבני עקיבא יש כמה אלפי ילדים וילדות שלא יוצאים לטיולים בגלל סכומים כאלה. 

סיפור אחד, שמבוסס על 6000 סיפורים אמתיים, עזר לעמותת פעמונים לגייס למעלה מ-400,000 ש"ח בתרומות. כל מה שאנחנו עשינו היה לשים אותו על רכבת הרים.

אין חגיגה בלי עוגה, אבל בהחלט אפשר בלי סוכר. פרוייקט "אפשריבריא" מעודד הורים וגננות לחגוג את ימי ההולדת בגן עם כיבוד בריא, והסרטון הזה זכה למאות אלפי צפיות בזכות אלפי שיתופים של הורים מזדהים.
הופק ע"י פילמיינד עבור משרד הבריאות.

הנה בעיה של ביצה ותרנגולת חד הורית: מצד אחד, כדי לחזור לעבוד את חייבת קודם לרשום את הילד למעון. מצד שני, כדי לקבל את ההנחה המגיעה לך למעון את חייבת קודם לחזור לעבוד. אז מה עושים קודם? תראו בסרטון שעשינו עבור כתף לכתף וקרן ידידות טורונטו. 

יש איזו הסכמה גורפת שמי שיכול - צריך לעשות חמש יחידות מתמטיקה. לא בטוח שאנחנו מסכימים עם זה. אבל אנחנו מסכימים עם שמעון פרס. 

אחרי שנחשפנו ל"מכתב תודה" שכתבה משפחה אחת, על התהליך המדהים שהיא עוברת עם עמותת כתף לכתף, הבנו פתאום איזה מזל יש לאותה משפחה, שקיבלה ליווי כזה. זאת היתה התובנה של קמפיין גיוס התרומות הזה.

דונלד טראמפ עדיין לא עובד בשבילנו, אבל אובמה כן, והוא מסביר בסרטון של "ג'וינט ישראל" (יחד עם "יכולים נותנים") מה זה "חברה אזרחית".

הופק ע"י 686.

בזמן הצילומים גילינו שעדי מקבל ושולח יותר וואצאפים מאיתנו, שקרול קוראת מעולה (רק לא בעברית...) ושאיציק מומחה למקושקשת (חביתה פחות הולך לו...). עשרות אלפי אנשים עם עיוורון ולקויות ראיה לא מודעים לעזרה שהם יכולים לקבל, לטכנולוגיה שיכולה לסייע, לקיום של מגדל אור. בשבילם עשינו את הקמפיין הזה, שרץ בחסויות בטלוויזיה ובסרטונים בדיגיטל.

bottom of page